Dermatoveneroloq, kosmetoloq, Estelab klinikasının baş həkimi və Beautiful Face Always brendinin yaradıcısı Yuliya Çebotareva 1998-ci ildə Orenburq Dövlət Tibb Universitetində bakalavr üzrə, 2000-ci ildə isə eyni universitetdə Dermatovenerologiya üzrə rezidentura təhsilini başa vurur. 1997-ci ildən gözəllik mütəxəssisi kimi fəaliyyətə başlayan Yuliya Çebotareva bir neçə il sonra şəxsi səbəblərdən Moskvaya köçür. Müxtəlif klinikalarda işləyən kosmetoloq, paralel olaraq təhsilini də, davam etdirərək 2019-cu ildə Moskva Dövlət Qida İstehsalı Universitetindən məzun olaraq fəlsəfə doktoru adını alır.
Yuliya Çebotareva öz ölkəsi və onun sərhədlərindən kənarda  kifayət qədər tanınan kosmetoloqdur. Xəstə qəbulu, biznesin inkişafı və çoxuşaqlı ana rolu təcrübəli həkimin gündəlik həyatının əsasını təşkil edir.Onun kosmetologiyaya hər zaman fərdi baxışı olub. Sürətli inkişaf və yeni texnologiyaları tətbiq etmək istəyi  ilkin zamanlar işlədiyi yerlərdə  ona çətinlik törədir. Beləliklə  Yuliya Çebotareva  öz klinikasını açmaq qərarına gəlir. Effektiv kosmetologiya klinikası  olan Estelab Moskvanın mərkəzində yerləşir. Üz və bədən dərisinin estetik qüsurlarının müalicəsi və korreksiyası, bədən quruluşu, saçların müalicəsi sahəsində xidmətlər göstərir. Klinikada inyeksiya və aparat kosmetologiyasının həm zamanla sınanmış, həm də innovativ üsullarından istifadə olunur.  Estelab Education isə  klinikanın nəzdində yaradılan və bu sahə üzrə mütəxəssislər yetişdirən beynəlxalq təlim mərkəzidir. Ekspertlər burada master klass, təlimlər, mühazirələr və seminarlar keçirirlər. Yuliya Çebotareva mərkəzdə 300-dən çox təlim keçib. Effektiv kosmetologiya Estelab klinikasının devizidir.
Məşhur kosmetoloq Allergan tərəfindən  CoolSculpting, Syneron Candela, IPSEN, GALDERMA-dan sertifikatlı təlimçi, Amerika Lazer Tibb və Cərrahiyyə Cəmiyyətinin və Forbes Qadın Klubunun, Forbes Şurasının üzvüdür. Vogue jurnalında  ən yaxşı kosmetoloq seçilən Yuliya Çebotareva  həm də   "Beautiful Face Always" şirkətinin təsisçisidir.Peşəkar həkim bu sahədə 24 illik iş təcrübəsinə malikdir.

Юлия Чеботарева, врач-дерматовенеролог, косметолог, главный врач клиники Estelab и основатель бренда Beautiful Face Always, в 1998 году окончила Оренбургский Государственный Медицинский университет со степенью бакалавра, а в 2000 году в этом же университете прошла клиническую ординатуру по специальности дерматовенерология. Юлия Чеботарева, начавшая работать косметологом в 1997 году, через несколько лет переехала в Москву по личным причинам. Косметолог, работающая в различных клиниках, параллельно продолжает образование, а в 2019 году окончила Московский Государственный Университет пищевых производств и получила звание доктора философии.
Юлия Чеботарева – известный косметолог в своей стране и за ее пределами. Прием пациентов, развитие бизнеса и роль многодетной матери составляют основу повседневной жизни опытного врача.У неё всегда был личный взгляд на косметологию. Быстрое развитие и желание применять новые технологии затрудняют ей работу в тех местах, где она работает поначалу. Таким образом Юлия Чеботарева решает открыть собственную клинику. Клиника эффективной косметологии Estelab находится в центре Москвы. Эта Клиника предоставляет услуги в области лечения и коррекции эстетических дефектов кожи лица и тела, строения тела. В клинике используются как проверенные временем, так и инновационные методы инъекционной и аппаратной косметологии. Estelab Education — международный учебный центр, созданный при клинике и обучающий специалистов в этой области. Специалисты проводят здесь мастер-классы, тренинги, лекции и семинары. Юлия Чеботарева прошла более 300 тренингов в центре. Эффективная косметология – девиз клиники Estelab.
Известный косметолог также является сертифицированным тренером CoolSculpting by Allergan, Syneron Candela, IPSEN, GALDERMA, членом Американского общества лазерной медицины и хирургии Женского клуба Forbes, Совета Forbes. Юлия Чеботарева, признанная лучшим косметологом журнала Vogue, также является учредителем компании Beautiful Face Always. Профессиональный врач имеет 24-летний опыт работы в этой области.