Asja Begović, Bosniya və Herseqovinanın Tuzla şəhərində yaşayan və həm tibb, həm də hüquq sahələrində geniş bilik və təcrübəyə malik yüksək motivasiyalı işgüzar xanımdır. Peşəkar fəaliyyətinə gəldikdə, o, 2018-2024-cü illərdə ABeaute Clinique De Luxe-da CEO və tibb doktoru kimi çalışmışdır. 2024-cü ilin iyun ayından etibarən isə Dom Zdravlja Stolac-da tibb doktoru vəzifəsində fəaliyyət göstərir.
O, European University Kallos-da Hüquq üzrə Magistr dərəcəsi almış, International University-nin Sağlamlıq Elmləri Fakültəsində Tibb Doktoru proqramını uğurla tamamlayaraq bu sahədə yüksək ixtisas qazanmışdır. Hal-hazırda Səhiyyə Elmləri üzrə PhD təhsili alaraq tibb sahəsində təhsilini davam etdirir.
Asja Begović, Avropanın bir çox şəhərində təşkil olunan prestijli beynəlxalq estetik və anti-yaşlanma tibb konqreslərində iştirak etmişdir. O, IMCAS, Allergan Medical Institute, Promoitalia Medclass Academy və digər beynəlxalq səviyyədə tanınmış institutlarda təlimlər keçərək botoks, dolğu prosedurları və mezoterapiya kimi metodlar üzrə həm nəzəri, həm də praktiki biliklər əldə etmişdir. Onun bu sahədəki ixtisaslaşması müasir estetik tibbin ən qabaqcıl texnikalarının tətbiqində yüksək bacarıqlarını nümayiş etdirir.
Asja Begović eyni zamanda mədəni və humanitar fəaliyyətlərdə fəal iştirak etmişdir. O, öz sahəsindəki nailiyyətləri ilə yanaşı, sosial məsuliyyətli yanaşması və yüksək motivasiyası ilə də tanınır. Asja, 3 dekabr 2024-cü ildə Millionaire Concept tərəfindən təşkil olunmuş gala gecəsində mükafata layiq görülmüşdür.

Инновационная эстетическая медицина – История успеха Аси Бегович
Асья Бегович, проживающая в Тузле, Босния и Герцеговина, является высокомотивированным и успешным профессионалом с обширными знаниями и опытом в медицине и юриспруденции. В своей карьере она занимала должность генерального директора и врача в ABeaute Clinique De Luxe с 2018 по 2024 годы. С июня 2024 года работает врачом в Dom Zdravlja Stolac.
Она получила степень магистра права в Европейском университете Каллоса и успешно завершила программу доктора медицины в Международном университете, на факультете медицинских наук, получив высокий уровень профессионализма в этой области. В настоящее время она продолжает свое образование, обучаясь на PhD программе в области медицинских наук.
Асья Бегович принимала участие в престижных международных конгрессах по эстетической и антивозрастной медицине, которые проводились в разных городах Европы. Она прошла теоретическое и практическое обучение в таких учреждениях, как IMCAS, Allergan Medical Institute и Promoitalia Medclass Academy, специализируясь на методах, таких как ботокс, дермальные филлеры и мезотерапия. Ее экспертные знания отражают владение передовыми техниками современной эстетической медицины.
Кроме того, Асья Бегович активно участвует в культурных и гуманитарных инициативах. Помимо профессиональных достижений, она известна своей социальной ответственностью и высокой мотивацией. 3 декабря 2024 года она была удостоена награды на гала-вечере, организованном Millionaire Concept.