Gülümsəmənizi Etibar Edəcəyiniz həkim, Dr. Günel Təhməzovaya.
Həkim stomatoloq Dr. Günel Təhməzova həm də fərqli həyat yolu və zəngin təhsil təcrübəsi ilə seçilir. Estetik stomatologiya və pasiyent psixologiyasını bir araya gətirən bu sahədəki fəaliyyətini sevgi və məsuliyyətlə davam etdirən həkim, artıq 5 ildir ki, özəl klinikada çalışaraq, insanlara sağlam və gözəl gülümsəmələr bəxş edir.
Belə ki, 1992-ci il noyabrın 3-də dünyaya gələn Günel xanımın ilk təhsil sahəsi tibblə bağlı olmasa da, həyat yolu onu zamanla bu sahəyə yönəldib. Ali təhsilinə Gəncə Dövlət Universitetində Alman dili ixtisası ilə başlayıb. Tibbi sahə onun planlarında olmasa da, ailəsindəki stomatoloqlar onun bu sahəyə olan təbii bacarığını və müşahidə qabiliyyətini kəşf etdikdən sonra həyatını dəyişəcək qərar verir.
Azərbaycan Tibb Universitetində Stomatologiya ixtisası üzrə təhsil alan Günel xanım, bu sahənin yalnız texniki deyil, həm də yaradıcı və psixoloji dərinlik tələb etdiyini gördükcə, bu peşənin onun üçün nə qədər uyğun olduğunu anladığını deyir:
Təhsilini yalnız ölkə daxilində deyil, eyni zamanda xaricdə estetik stomatologiya və implantologiya sahəsində davam etdirən Dr. Təhməzova, beynəlxalq praktiki təcrübələrdə iştirak edərək biliklərini və bacarıqlarını daha da təkmilləşdirib. Hazırda pasiyentlərinə yalnız tibbi deyil, həm də estetik və psixoloji baxımdan tam keyfiyyətli xidmət göstərmək üçün fəaliyyətini davam etdirir. Uşaqlarla münasibətdə göstərdiyi yumşaq və empatik yanaşma, böyüklərlə isə informativ və inandırıcı ünsiyyəti sayəsində minlərlə insanın etibar etdiyi həkimə çevrilib.
Dr. Günel Təhməzova bu gün stomatologiyanı yalnız bir tibbi xidmət kimi deyil, həm də sənət, elmi dəqiqlik və insan yönümlü yanaşma kimi görür. O, peşəsini sevərək icra edir və hər pasiyent üçün estetik və funksional nəticəyə nail olmağı qarşısına məqsəd qoyur.

Dr. Gunel Tahmazova, a dentist, stands out not only for her professional skills but also for her unique life journey and rich educational background. Combining aesthetic dentistry with patient psychology, she has been practicing in a private clinic for the past five years, passionately providing people with healthy and beautiful smiles.
Ms. Gunel was born on November 3, 1992. Although her initial field of education was not related to medicine, life eventually led her in that direction. She began her higher education at Ganja State University, majoring in German language. While a career in medicine wasn’t part of her original plans, the dentists in her family recognized her natural talent and keen observational skills, inspiring her to make a life-changing decision.
She went on to study dentistry at the Azerbaijan Medical University, and soon realized that this field was not just about technical skills but also required creativity and a deep understanding of human psychology.
Later, she continued her studies abroad, gaining qualifications and hands-on experience in aesthetic dentistry and implantology. Today, Dr. Tahmazova offers not only high-quality medical services but also ensures her patients receive aesthetic results and psychological comfort.
Her gentle and empathetic approach with children, and informative, trust-building style with adults, have earned her the trust of thousands.
For Dr. Gunel Tahmazova, dentistry is not just a medical service it is an art, a science, and a people-centered mission. She practices with love and dedication, striving to deliver both aesthetic and functional excellence to every patient she treats.